Obránce Miloslav Jáchym se včera dvěma zásahy podílel na vyrovnání na 4:4. Bohužel hostující Daniel Přibyl nás svým gólem 2 minuty před koncem připravil o body a my tak odjeli ze Sokolova s prázdnou.

Po první třetině jsme prohrávali už 0:3. Jak těžké bylo tento stav odvracet?

Proti týmu jako je Sokolov to je velmi těžké, mají kvalitní kádr. My jsme to ale zvládli a ukázali jsme opět už po několikáté, že tým má velkou vnitřní sílu. Škoda toho závěru, to se nesmí stávat.

První třetiny nám obecně nejdou, většinou vstřelí 1. gól soupeř. Bude tohle teď hlavní úkol ke zlepšení?

Poslední zápasy se nám vstupy do utkání moc nedaří. Samozřejmě dát gól jako první je velmi důležité. Máme týden na to, abychom na tom zapracovali a zlepšili se.

Tys dal dnes dvě branky a na jedné si asistoval. Je alespoň tohle trochu pozitivní?

Abych řekl pravdu, tak mě osobně je úplně jedno, kdo dá gól a kdo nahrávku. Jediné co mě zajímá je, že na konci zápasu my budeme ten vítězný tým!!!

Jak bys ty dva góly popsal?

U prvního gólu tam byl Sokolov na puku a kluci parádně forčekovali, zavíral jsem mantinel a viděl, jak Honza Štefka jde z rohu do brány. Z první jsem to tam zkusil nahodit a nakonec si to tečoval bránicí hráč do brány, takže i velká dávka štěstí. Druhý gól vyplynul z našeho tlaku, kdy puk se válel v brankovišti a jejich obránce to jen naslepo posunul přesně směrem k modré čáře, kde jsem byl a z první jsem to tam vrátil.

Třetí třetina byla hodně divoká. Čím si to vysvětluješ?

Tak pro oba týmy to byl velmi důležitý zápas co se týče postavení v tabulce, protože to byl zápas jak se říká o 6 bodů. Každý chce vyhrát a strhnou ten zápas čímkoli na svou stranu.

Nakonec zápas skončil vítězstvím Sokolova, díky gólu Daniela Přibyla v 59.minutě. Co se tam stalo?

Vůbec nevím, neviděl jsem to, vydýchával jsem na střídačce. Je to velká škoda každopádně. Určitě si to rozebereme a podíváme se na video.

Další zápas vás čeká až příští sobotu. Jak větší volno využijete? Co očekáváš od zápasu s Ústím?

Volno využijeme jak kondiční částí, tak taktickou a samozřejmě, abychom byli za týden všichni fit a mohli potěšit naše skvělé fanoušky domácí výhrou!