Od prvního dne na ledě se začalo ihned z ostra. K dispozici totiž bylo zhruba 15 hráčů na zkoušku a trenéři z nich vybírali 2 útočníky a 2 obránce. Soupiska je tak oproti loňsku výrazně širší a už nyní čítá 2 brankáře, 9 obránců a 15 útočníků.

Novými přírustky do zadních řad jsou Vítek BENDA a Aleš POLEDNA, kteří zaujali naše kouče především výborným bruslením a dravostí. "Vítek je hráč, který výborně pracuje s pukem, hodně si dovolí na modré čáře a takový typ moderního obránce se nám hodně zamlouval. Aleš je na tom velice podobně, je hodně zodpovědný ve hře dozadu a hrál důležitou roli v juniorce," okomentoval mladé obránce kouč Aleš Totter a dodal: "Oba mají samozřejmě na čem pracovat, musí ještě hodně zesílit a my věříme, že jim tady pomůžeme."

VÍTEK BENDA

Věk: 19 let

Výška: 187 cm

Váha: 84 kg

Držení hole: vlevo

ALEŠ POLEDNA

Věk: 20 let

Výška: 182 cm

Váha: 77 kg

Držení hole: vlevo

A i do útoku se hledali vhodní jedinci, kteří by skvěle zapadli do týmu. Vybrány byly velmi známá jména, protože oba hráči již v Prostějově působili. Jde o Tomáše JANDUSE, který tu odehrál před rokem necelé dvě sezóny a poté se vrátil do mateřské Sparty a také Martin DUBSKÝ, který u nás působil dokonce v minulé sezóně, ale díky dlouhodobému zranění se nedostal tolik do hry. "Bratra Martina Janduse jsem už trénoval v Budějovicích a oba jsou skvělí, pracovití hráči. Věřím, že Tomáš se u nás letos ukáže a bude mít příští rok stabilní místo v extralize," řekl ke staronovému forwardovi hlavní trenér. "Martin, když se loni začal herně zvedat, tak bohužel přišlo nepříjemné zranění. Nevzdal se však a šel letos do riskantního try-outu, i přestože měl jiné nabídky. Toho si moc vážíme a pevně doufám, že se mu ta píle letos vrátí," uzavřel Totter.

TOMÁŠ JANDUS

Věk: 24 let

Výška: 180 cm

Váha: 82 kg

Držení hole: vlevo

MARTIN DUBSKÝ

Věk: 24 let

Výška: 183 cm

Váha: 84 kg

Držení hole: vlevo

CELÁ SOUPISKA ZDE