Přicházíme s další slibovanou změnou. Od nové sezóny bude náš fanshop provozovat prostějovská firma REPOINT MARK. Produkty si tak budete moci zakoupit na kamenné prodejně a při mistrovských zápasech i přímo na stadionu!

"Myslím si, že pro naše fanoušky je tohle skvělá zpráva. Tuhle spolupráci jsme domlouvali už od jara a moc se na ni těšíme. Velký krok dopředu bude určitě v tom, že budeme i v kamenné prodejně, která se momentálně připravuje a hotová by měla být začátkem listopad," prozradil marketingový manažer. Prodejna bude na ulici Kostelecká (po pravé straně vedle Skleník Beer&Baru).

A produktů se pro vás připravuje opravdu hodně. "Nejdříve začneme základním balíčkem, ve kterém budou trička, mikiny, puky, placky, šály a kulichy. Poté se začne nabídka rozšiřovat o další suvenýry, kšiltovky a různé další zajímavé věci," pokračoval Mareš.

Další fází bude rozšíření jednotlivých položek. "Postupně se budou např. k mikinám přidávat další, které budou v jiných barvách a s jiným designem. Chceme hodně použit i zjednodušená loga a produktům tak dát moderní rozměr," řekl dále marketingový manažer.

Na nové produkty se můžete těšit už tuto středu, kdy od 17.00 budou možné k zakoupení přímo na zimním stadionu před našim domácím zápasem! A na nabídku se můžete podívat už zde: FANSHOP LHK