Během úvodní dvacetiminutovky jsme museli bránit hned tři přesilovky soupeře, početní převahu jsme si ale i my částečně vyzkoušeli na sklonku třetiny. V ní se však Tomáši Jiránkovi podařilo trefit pouze tyčku. Dalšího pokračování zápasu jsme se bohužel nedočkali. Kvůli technickým problémům bylo totiž rozhodnuto o jeho přerušení. Zbylé dvě třetiny se tak budou dohrávat v pondělí 6. listopadu od 18.00! Vstupné na dohrávku tohoto utkání bude zdarma.

První chanceligové utkání v sezóně 2023/24 začalo po dvou odehraných minutách trestem Kuby Illéše, který při souboji o puk v útočném pásmu nedovoleně podrazil jednoho ze soupeřů, a tak nastala první ostrá zkouška pro naši obrannou čtveřici. Dynamo se snažilo rozhodit naši defenzívu taktickými kombinacemi, nedokázalo ale najít tu rozdílovou přihrávku, která by některého z hostujících hráčů dostala do vyložené pozice. Chvilku na to dostal Marek Račuk pětiminutový trest, čímž zápas pro našeho útočníka skončil. O pozdvižení při vlastním oslabení se ale postaral Tomáš Jiránek! Ten dokázal obrat o puk jednoho z pardubických hráčů za jeho vlastní brankou, dostal se s ním před branku a vyslal nebezpečnou střelu na gólmana Honzíka, který však celou situaci zvládnul. V podobném duchu se nám podařilo přestát také zbytek početní nevýhody. Už ve druhé polovině prvního dějství se do útoku vydali Illéš a Venkrbec. Střelu prvního jmenovaného brankář Dynama pouze vyrazil, a před Matoušem Venkrbcem se tak otevřela poloprázdná branka. Ve skórování mu ale na poslední chvíli zabránila hokejka jednoho ze soupeřících obránců. V závěru první dvacetiminutovky musel dvě trestné minuty odpykat Vilém Burian, který však po svém návratu vybojoval první přesilovku pro nás! V ní těsně před sirénou trefil tyčku Tomáš Jiránek. Na gól to ale nestačilo, a tak se po první třetině hrálo bez branek.

Do další třetiny už hráči obou týmů kvůli technickým problémům nenastoupili. Zbývající dvě třetiny se tak budou dohrávat v pondělí 6. 11. od 18.00! Vstupné na dohrávku tohoto utkání bude zcela ZDARMA.