JIŽ ZÍTRA STARTUJE DRUHÉ KOLO CHANCE LIGY, KTERÉ ZAHÁJÍME TENTOKRÁT NA VENKOVNÍ PŮDĚ, KDE SE UTKÁME S LITOMĚŘICEMI. ODVETA DVOU TÝMŮ Z LOŇSKÉHO I PŘEDLOŇSKÉHO ČTVRTFINÁLE JE ZPĚT.

Po prvním kole si chceme spravit chuť a po zklamání z nedohraného klání vletět do dalšího utkání. Litoměřice si z prvního zápasu odnesli 3 body, kdy na ledě Slavie oslavili celkově 5 gólů a za stavu 3:5 se těšili z dobrého startu sezóny. Co se týká minulé sezóny 2022/2023 jsme neměli s Litoměřicemi pozitivní zkušenosti. Po základní části ligy to bylo na zápasy 1:3 pro Litoměřice.

MAJÍ NÁM CO VRACET!

Je ale také důležité nezapomenout, že jsme s Litoměřicemi hráli první kolo play-off! Tam jsme už vyšli vítězně my a to hned 3:0 na zápasy. Byl to tak již druhý rok, kdy jsme se utkali v prvním kole čtvrtfinále a z obou jsme vyšli vítězně. Litoměřice s tímto výsledkem určitě budou chtít pohnout na jejich stranu a oplatit nám tak jejich vyřazení.

PROPOJENÍ

Jiří Fronk, odchovanec Chomutova, který letos posílil naše řady hrál minulý rok v Litvínově. Tento extraligový celek měl samozřejmě i své juniory, kde se nacházel Jan Vopat, který letos poprvé ochutná mužskou Chance ligu. Tito dva hráči se tak potkají na stejném ledě již zítra proti sobě, a to i přesto, že ještě loni oblékali stejné dresy. Proti nám také nastoupí Patrik Husák, který pod našimi barvami odehrál za svoji kariéru již tři sezóny. Minulou sezónu tento tři a třiceti letý hráč odehrál v polském Krakově spolu s Markem Račukem.