DALŠÍ PŘEKÁŽKOU BUDE NEDALEKÝ PŘEROV. TENTO TÝM, CO HISTORIE PAMATUJE JE NAŠIM SOUPEŘEM O HANOU JIŽ OD SEZÓNY 2008/2009, KDY JSME ZA NIMI SPADLI DO DRUHÉ LIGY. OD TÉ DOBY DRŽÍME SPOLEČNOU ŠŇŮRU ZÁPASŮ AŽ NA ROK 2015, KDY JSME SE POSTUPNĚ PŘESUNULI DO 1.LIGY.

Na co se těšit?

Z minulé sezóny to máme 2:2 na společné zápasy. Aktuálně má za sebou Přerov stejně jako my 3 zápasy, ze kterých si odváží 5 bodů. Jedna výhra v základní hrací době, jedna v prodloužení a jedna prohra. Díky našemu nedohranému prvnímu kolu tedy ztrácíme na Zubry 2 body a tak máme motivaci být po tomto duelu nad nimi.

Koho sledovat?

Určitě bude zajímavé hodit oko na dva spoluhráče z minulé sezóny, kteří budou teď stát naproti sobě v tom největším derby na Moravě. Jedním z nich je náš útočník s číslem 17 Marek Račuk, a tím druhým je Vojtěch Tomi z Přerova. Tito dva totiž minulý rok oblékali stejné barvy, ale těžko byste je hledali v Čechách. Oba si zkusili sezónu v Polsku, přesně řečeno v Cracovia Krakow.

O atmosféru bude postaráno!

Pokud máte zájem se na tento zápas podívat jinak než z pohodlí domova, tak je určitě ten správný čas využít autobusového svozu. Fanoušci Prostějova už vyprodali 2 autobusy, takže o skvělou atmosféru nebude nouze!