PO REPRE PAUZE NAŠE CESTA VEDE DO FRÝDKU-MÍSTKU, KTERÝ MÁ TUTO SEZÓNU JAKO ZAKLETOU. DRŽEL SI TOTIŽ DLOUHOU ŠŇŮRU PROHRR A TO CELÝCH 14 UTKÁNÍ. TO SE MU PODAŘILO ZLOMIT AŽ DVĚ KOLA ZPÁTKY A TAK MÁ NA KONTĚ TEĎ DRUHOU VÝHRU V ŘADĚ. UVIDÍME JAK SI POVEDOU PROTI NÁM.

NOVÝ TRENÉR!

Největší zajímavostí tohoto klání bude určitě trenérská lavice. Tam se nám vyměnil trenér a za Martina Štrbu nastoupí rostějovský rodák Martin Janeček. Mnoho fanoušků věří, že tato změna znovu nakopne tým na původní vlnu a dovede nás zpět na vrch tabulky.

Velkou zajímavostí také je, že k nám zamířil pan Janeček hned z lavičky Frýdku, takže jeho premiéra se odehraje střelbou do jeho vlastních řad.

AKTUALNÍ SITUACE VE FRÝDKU?

Ve Frýdku to nevypadá nijak růžově, ačkoliv jim teď vysvitla kapka naděje, stále si s přehledem drží poslední místo tabulky. Do teď získali pouhých 12 bodů. Za 19 zápasů si připsali 3 výhry a 16 proher.

My si zatím obhajujeme střed tabulky a s třiceti body jsme na šesté příčce. Aktuální skóre u nás je 11 výher a 8 nevydařených utkání.

VZÁJEMNÁ HISTORIE

Tuto sezónu máme s Frýdkem odehraný jeden zápas, a to u nás na domácím ledě. Z tohoto zápasu jsme odešli vítězně 4:1 a začali tím naši šňůru vítězství.

Co se týká minulé sezóny, tak jsme s nimi odehráli jako vždy čtyři zápasy a ty skončil nerozhodně s bilancí 2:2.