Jednoznačně největší zaměstnavatel v regionu firma Mubea se stává generálním partnerem našeho klubu! Skupina Mubea je světovým lídrem na trhu ve vývoji a výrobě automobilových a leteckých výrobků s jedinečnými vlastnostmi, které snižují váhu vozidel a přispívají tak k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2.

Tato firma se v Prostějově zaměřuje především na výrobu nápravových pružin, trubkových a plných stabilizátorů, precizních ocelových trubek a výlisků.

"V prostějovském regionu patříme mezi největší a nejvýznamnější zaměstnavatele s konsolidovaným ročním obratem více než 10 miliard a s téměř 2000 kmenových zaměstnanců. S upevněním této pozice připravujeme i na letošní rok rozšíření výroby na zušlechťování ocelového drátu. Tímto rozvojem se kandidátům nabízí více než 200 nových pracovních míst. Tento dlouhodobý růst nám umožnil stát se hrdým generálním partnerem hokejového klubu LHK Jestřábi Prostějov," doplnil Ing. Miroslav Mikula, jednatel Mubea Prostějov.

Další vyjádření k podpisu této spolupráce od pana jednatele Mubei pana Ing. Miroslava Mikuly a majitele LHK Jestřábi pana Dr. Jaroslava Luňáka připravujeme.