Osmadvacetiletý útočník se s klubem dohodl na nové smlouvě a přidá v Prostějově svoji čtvrtou sezónu!

V loňské sezóně stihl odehrát 53 zápasů, ve kterých si připsal 35 kanadských bodů za 6 gólů a 29 asistencí.

"Kuba byl součástí úderné první trojice a tak jsme usilovali o jeho setrvání v týmu. Chtěli bychom jeho útočné přednosti využít ještě více než loni," říká o pokračování Illéše hlavní trenér Janeček.

"Prostějov byl pro mě prioritou celou dobu. Nějaké nabídky z jiných klubů přišly, čehož si nesmírně vážím, ale v Prostějově máme rozdělanou týmovou práci a mám to tady taky moc rád," uvedl po podpisu šikovný útočník.
"V Prostějově jsou ambiciózní lidé, což je taky jeden z důvodu proč chci v týmu pokračovat. Cíle se zde poslední roky kladou opravdu vysoké, což mě osobně baví a jsem rád, že toho mohu být součástí. Pokud se povedou ukáže jen čas, musí se sejít více věcí najednou v ten pravý čas, ale věřím, že malými krůčky a poctivou prací pro dosažení uděláme maximum. Osobní cil je být pro tým prospěšný, ať už bodově (což patří k mé roli) nebo lidsky přinášet do kabiny pozitivní náladu a přístupem ovlivnit ostatní k poctivé práci. Těším se a zdravím fanoušky," prohlásil Jakub Illéš o cílech do další sezóny.

STATISTIKY JAKUBA ILLÉŠE