S potěšením oznamujeme dohodu se společností All Sports a.s. jako oficiálním zástupcem pro Českou republiku prestižní kanadské hokejové značky BAUER a KAPPA.

BAUER - to je tradicí ověnčená a léty prověřená kvalita. Na počátku všeho byl rodinný klan Bauerů, jenž v kanadském Kitcheneru vlastnil obuvnickou firmu Western Shoe Company. V roce 1927 se rodina rozhodla rozšířit sortiment o lední brusle a založila společnost s názvem Bauer Skate. Tato společnost se záhy zapsala do historie, když v době, kdy se bruslící čepele připevňovaly na klasické boty, vyrobila vůbec první brusle s trvale přikovanými noži. Tato inovace se pro vývoj ledních bruslí stala klíčová a navždy bude do historie zapsána v souvislosti se značkou Bauer.
Hokejové vybavení Bauer ve 30. a 40. let 20. století pak zpopularizoval Bobby Bauer, člen rodiny Bauer a ikona klubu Boston Bruins, jenž byl později i uveden do hokejové síně slávy. V 60. letech se zase stal tváří značky hvězdný Bobby Hull. V odkazu těchto legend prostřednictvím výstroje Bauer dnes pokračuje celá řada hráčů NHL i českých hokejistů.
Vedení společnosti Bauer sídlí v americkém Exeteru, New Hamsphire. Výzkumné centrum se nachází v kanadském Blainville v provincii Quebec.


KAPPA - Celosvětově proslulá značka sportovního oblečení Kappa se zrodila v italském Turíně v roce 1967. Co se designu týče, jsou pro ni proslulé zejména postranní pruhy. Ty se poprvé objevily na dresech amerických atletů během letních olympijských her v roce 1984. Postranní pruhy dnes představují základní kámen kolekce, jež se stala absolutním a nadčasovým hitem sportovní módy.
Společnost postupně rostla, rozšiřovala svůj potenciál a brzy se proslavila jakožto partner a sponzor špičkových fotbalových klubů Juventus Turín, AC Roma či FC Barcelona a italského národního týmu. Následně navázala spolupráci s profesionálními týmy mnoha dalších sportovních disciplín - od rugby, přes atletiku až po zimní sporty. Kappa například vytvořila speciální lyžařskou kolekci pro Italskou federaci zimních sportů (FISI). Kappa však nejsou pouze sportovní výkony. Jsou to všichni lidé v pohybu, kteří se rádi cítí dobře a zároveň i skvěle vypadají - ať již při sportu nebo během každodenních aktivit.

Těšíme se na spolupráci!