Vůbec první jestřábí dětský den s Mubeou v historii sklidil velmi pozitivní ohlasy. Dne se zúčastnilo několik stovek dětí a bavili se i rodiče. Jak jste si akci užili vy?

Dlouho připravovaná akce s naším generálním partnerem Mubea odstartovala v sobotu od 13.00 a zhruba již po půl hodině byla plocha obsazena stovkami dětí a rodičů!

Pro děti bylo připraveno celkem 10 soutěžních stanovišť, jako např. měření rychlosti střelby od prémiové značky Bauer, slalom, střelba na brankáře nebo oblékání hokejové výstroje na čas. V druhé části hrací plochy byly připraveny atrakce v podobě skákacích hradů, malování na obličej, fotokoutku apod., které se dětem náramně líbily!

Každou hodinu bylo také možno nahlédnout do kompletního zázemí A-týmu, kde byla pro děti nachystána komentovaná prohlídka nebo ukázka kompletní brankářské hokejové výstroje!

Velkou radost měly děti z přítomnosti hráčů, kteří jim rozdávali svoje podpisy, fotili se s nimi ve fotokoutku a učili je různé hokejové dovednosti! Vůbec poprvé fanoušci mohli vidět odchovance Antonína Honejska a Adama Studeného nebo čerstvou posilu Pavla Jenyše. Z loňského týmu byl přítomen obránce Petr Krejčí, Jakub Kubeš, gólman Marek Štipčák a útočník Jan Slanina.

Děkujeme moc všem za účast a budeme se těšit na dalších společných akcích!