Jízdní řád na další sezónu je již jasný. Soutěž bude hrát opět 14 týmu a odehraje se 52. kol základní části. Novou sezónu odstartujeme doma proti Kolínu v sobotu 14. září!

HRACÍ DNY

Hlavními hracími dny budou tradičně středy a soboty, vložené zápasy se budou hrát v pondělní dny a nemění se ani reprezentační přestávky, které budou v listopadu, prosinci a únoru. Novinkou však jsou první zápasy po reprezentační přestávce - tato utkání se budou hrát vždy netradičně v neděli (místo pondělků) a los nám tyto nedělní zápasy nadělil rovnou všechny tři.

Nejvíce domácích utkání nás pak oproti loňsku čeká ve středeční dny (celkem 14). V pondělky nás čekají pouhé 2 zápasy a oba proti přerovskému rivalovi. O víkendech se můžete těšit na sedm sobotních zápasů a již zmiňované tři nedělní zápasy.

PÁR ZAJÍMAVOSTÍ:

  • sezónu opět zahájíme i zakončíme na domácí půdě!
  • v listopadu a únoru se doma utkáme se Zlínem, Přerovem a Vsetínem
  • 21. prosince nás čeká Vánoční zápas s pardubickým béčkem
  • nově se po několika letech opět setkáme s Piráty Chomutov, kteří postoupili do 1.ligy

PLAY-OFF

Play-off model i pro letošek zůstává beze změny. Po konci základní části budou týmy na 1-6. místě postupovat přímo do čtvrtfinále, mužstva na 7-10. místě zamíří do předkola a poslední tým padá do 2. ligy.

Systém play-off bude také totožný. Předkolo se bude hrát na 2 vítězné zápasy a odstartuje hned 4. března. Čtvrtfinále budou opět hrána na 3 vítězná utkání a začne ve neděli 9. března. Semifinále i finále se už budou hrát na 4 vítězné zápasy.

Kompletní rozpis soutěže zde.