K marketingovému týmu se připojil z řad fanoušků Josef Valenta, jako posila do oblasti grafiky a sociálních sítí. Tím je náš marketingový tým v konečném složení pro následující sezónu.

“Každý máme v týmu svoji roli a každý rozumí určitému odvětví, což je super. Do mé kompetence patří především grafika a zpracování příspěvků na sociální sítě, plakáty, roll-upy apod. Zkrátka zodpovídám za celkový vizuální obraz směrem k veřejnosti a fanouškům a tvorbu brandu. Další mou rolí v týmu bude spolupráce s fanoušky, ultras. Budu mít na starosti jejich propojení s klubem. Fandím prostějovskému hokeji několik let a mnoho lidí tam znám. Chtěl bych poděkovat jádru fanoušků za podporu při nástupu do klubu a věřím, že naše spolupráce bude mít očekávaný efekt,” uvádí nový člen týmu.

“Rád bych také poděkoval za důvěru vedení klubu a marketingovému týmu. Těším se na naši spolupráci,” zmiňuje Josef Valenta.

Jsme rádi, že se nám podařilo sestavit zkušený a kreativní tým se srdcem pro prostějovský klub. Cílem marketingového týmu je nyní užší propojení fanoušků a sponzorů s klubem. Společně tak chceme klub posunout k ještě lepším výsledkům.