Druhý ročník charitativního zápasu v Kostelci se letos odehraje v pátek 19. července. Naše mužstvo sehraje stejně jako loni charitativní fotbalový zápas s místním FC Kostelcem na Hané!

KDY? A NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Zápas odstartuje 19. července v 17.30 hod., ale areál bude otevřen již od 16.00.

Pro všechny bude připraveno bohaté občerstvení a pro děti doprovodný program. Po zápase pak proběhne autogramiáda celého našeho A-týmu včetně nových letních posil! Těšit se dále můžete na skvělou afterparty (více prozradíme před akcí).

NA KOHO SE BUDE VYBÍRAT?

Výtěžek poputuje na osmadvacetiletého Honzu Koneviče z Čechovic, který utrpěl před rokem fatální zranění, když při skoku do bazénu si poranil míchu a ochrnul. Druhá polovina výtěžku bude pro dvouletého Matyáska, kterému diagnostikovali vzácný Rettův syndrom.

JAK BUDU MOCI PŘISPĚT?

  • při vstupu do areálu bude připravena kasička pro dobrovolné vstupné
  • zakoupením losů, kde budete moci vyhrát i speciální dresy, ve kterých nastoupí naše mužstvo
  • nákupem fanshopového zboží, z něhož 30 % poputuje právě pro Honzu a Matyáska

Budeme se na Vás těšit!