Novou tvář do sezóny 2024/25 má také realizační tým. Nově totiž bude naše gólmany trénovat mladý Lukáš Velička. Lukáši vítej a ať se ti daří!

Velička, který pracoval u mládeže a v prestižních brankářských kempech je tak první posilou realizačního týmu.

"Vsadili jsme na mladou skladbu v brankovišti a tudíž jsme museli pečlivě vybírat i na post trenéra brankářů. Lukáš je neskutečně pracovitý, na svůj mladý věk má ve své kompetenci neskutečný přehled a zároveň je to výborný kluk do naší trenérské party," zdůvodňuje angažování nového trenéra gólmanů trenér Martin Janeček.

"K rozhodnutí přijmout možnost jit do Prostějova výrazně pomohlo jednání s oběma trenéry a fakt toho, že se jedná o můj přesun od mládežnického hokeje k seniorskému a Prostějov je krásný start. V klubu jsou nejvyšší ambice a super trenéři, od kterých můžu získat spoustu zkušenosti a informaci. Na práci v profi hokeji se těším, do teď to bylo jen po kategorii U20, takže to bude i menší skok do neznáma. Musím se co nejrychleji rozkoukat a naběhnout do režimu v jakém pracují Martin a Lukáš," říká ke svému příchodu nový trenér brankářů Lukáš Velička.